Piękne Istoty

Forum stworzone dla osób chcących się wcielić w jedną z magicznych postaci z legend takich jak choćby wampiry, wilkołaki czy hybrydy.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witam serdecznie na naszym forum! Mam zaszczyt osobiście powitać cię jako administrator naszej strony. Jest to tak zwane forum PBF/RPG, na którym możesz z nami popisać. A teraz zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć co to jest dobra zabawa! Administratorka - Tsukomi.

#1 2014-11-30 20:03:21

Tsukomi

Mistrz

Zarejestrowany: 2014-11-30
Posty: 211
Punktów :   
Kraj: Polska
Rasa: Demon
dormitorium: Czarne (6)

Aktualni admini/adminki.

Tsukomi
Administratorka i założycielka forum.
Zajmuje się wszystkimi sprawami dotyczącymi forum i spoza forum, które mają z nim jakikolwiek związek. Odpowiedzialna za posty i działalność forum. Pytania do niej składać pod wątkiem pisząc jej nick i treść.

O mnie:
To tak... Miło mi was wszystkich poznać! Nie jest nas narazie wiele, ale rozwijamy się i uczymy.

Jestem  Karolina (17l). Uczę się w liceum językowo - plastycznym, w którym uczę się języka japońskiego i rozszerzenia angielskiego w wersji brytyjskiej. Napomnę, że w części artystycznej uczę się rysunku animowanego i szkicu (profesjonalnego) animalistycznego i ludzkiego (portret) i uczęszczam tam na kółko teatralne i polonistyczne.
Mam przefarbowane na niebiesko włosy i kolczyk w nosie i wardze. Nie przejmujcie się tym, artyści mają fazę na różne szalone elementy, które wyjątkowo szybko zmieniają. Pozdrawiam wszystkich z Warszawy!

Dorian
Administrator odpowiedzialny za wygląd bloga i jego ogólną oprawę graficzną. Wszelkie pomysły dotyczące wyglądu forum zgłaszacie do niego.

O mnie:
Siemanko wszystkim, ja nie gryzę, pisać pomysły!

Dorian lat 20. Uczeń technikum informatycznego ostatni rok.
Kocham wręcz kolor czarny i wszystko co mroczne i tajemnicze. Również mocną rytmiczną muzykę: metal, rock. Bawię się często w DJ i pokochałem też Dubstep. Z j.obcych jestem lewa noga. Gram w zespole na elektryku (choć perkusja nie jest mi obca). Długie czarne włosy za dupe  (dop. Tsukomi ~ Dorian jak ty się wyrażasz?! Zły przykład dajesz !), zielono-niebieskie oczy. Ubrany zawsze na czarno, zawsze z uśmiechem na twarzy (jak byłeś na woodstocku to pozdrawiam), kolczyki w prawym uchu (czarne a jak). Artysta amator, coś nabazgram ale dla siebie i głównie anime (czasami zdarzają się inne jak chimera). Zakochany w grach i filmach. ( takich jak Hobbit, Wiedźmin czy sagi gier Heroes of Might and Magic czy samo Might and Magic, poszukuję też wojowników do gry Sacred). Pozdrawiam Pomorze Gdańskie i ludzi z małego miasteczka Puck (tak to tu były zaślubiny Polski z morzem).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.butterflies.pun.pl www.manga-projekt.pun.pl www.joka.pun.pl www.serenitynt.pun.pl www.asg.pun.pl